Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Kelias į sveikatą

34 metų medikė Milda niekada nebuvo iš lieknųjų: baigdama mokyklą svėrė apie 80 kilogramų, tačiau dėl to galvos nesuko, bet, kai svoris padidėjo iki 117 kilogramų, ėmė kibti ligos. Dėl išsiplėtusių venų skaudėjo kojas, buvo sunku vaikščioti. Prieš trejus metus tarsi iš niekur prasidėjo alergija: kad ir ką suvalgiusią Mildą išberdavo raudonomis niežtinčiomis pūslėmis. Negana to, trejetą metų iš eilės atšalus orams ėmė varginti streptokokinės kilmės infekcinė liga — rožė. Gydytojai liepė stiprinti imunitetą. Milda griebėsi vitaminų ir papildų, rožę gydė antibiotikais. Ji suprato, kad dėl jos ligų kaltas ir antsvoris. Dietos nepadėjo, kilogramai nė nemanė tirpti.

Natūralios medicinos centre, į kurį kreipėsi Milda, jai išsyk pasakė, jog stebuklingų piliulių nėra, o patikimiausias būdas numesti svorį ir pataisyti sveikatą — keisti gyvenimo būdą bei tinkamai maitintis.

Milda pasakoja, kad jai, kaip medikei, buvo nelengva kreiptis į natūraliais metodais gydančius specialistus. „Ta-čiau patikima atrodė tai, jog maisto netoleravimo testas atliekamas tiriant konkretaus žmogaus kraują“. Gavusi meniu, Milda išsigando: atrodė nerealu, kad tiek ir tokio maisto turi pakakti. „Tačiau dabar, po pusės metų, matau, jog tik baimės akys buvo didelės. Įstengiau atsisakyti visko, ką mėgau. Sunkiausia buvo atsikratyti įpročio po valgio užsigerti. Pasirodo, pora valandų po valgio gerti išvis nerekomenduojama!”.

Po 6 mėnesių Milda svėrė kaip mokyklos laikais — 85 kilogramus. Išnyko įkyrioji alergija, pagerėjo savijauta. „Itin griežtos dietos teko laikytis pirmuosius tris mėnesius, vėliau po truputį meniu atsiranda vis naujų maisto produktų,- džiaugiasi Milda. Žarnyno valymas ir tinkama mityba padėjo man atsikratyti antsvorio, sugrąžino žvalumą ir energiją. Manau, sustiprėjęs imunitetas rudenį įveiks ir rožę. Išties sveikas gyvenimo būdas ir tinkama mityba — tiesiausias kelias į sveikatą“.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"