Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Kaip numesti svorį

33 metų Svetlana pravėrusi Žvėryno natūralios medicinos centro duris moteris svėrė 102 kg. Prisilaikydama individualios mitybos programos per pusę metų numetė 27 kg.

Kilogramai kaupėsi per abu nėštumus. Pradėjus su jais kovoti (dietomis, piliulėmis) ištirpdavo, vėliau sugrįždavo. Praėjus metams po antrojo sūnaus gimimo Svetlanos svarstyklės rodė 105 kg — 3 kilogramai grįžus į darbą. Žvėryno natūralios medicinos centre Svetlanai atliktas maisto netoleravimo testas moters neišgąsdino: ji buvo pasirengusi visam, todėl net mėgstamų produktų atsisakyti nebuvo sunku. „Per pirmą mėnesį ištirpusius kilogramus visi pastebėjo akimirksniu — dirbu moteriškame kolektyve. O ir suknelė ant manęs jau kabėjo“, — prisimena Svetlana.

Toliau antsvoris nekrito taip greit — tačiau įspūdingai mažėjo apimtys. Aišku, jas mažinti padėjo ir masažas. Po žarnyno valymo procedūrų laikytis sistemos buvo dar lengviau: į išvalytą organizmą nesinorėjo kišti nederamų produktų.

Balandį Svetlana paskutinįkart apsilankė Žvėryne. Tačiau per tą pusmetį ji sakosi taip pripratusi prie sveikos, jai tinkamos mitybos, kad grįžti prie senųjų įpročių nė į galvą neatėjo. „Neįsivaizdauju, kad mano pusryčiai gali būti kitokie nei salotos. Arba kad galima prisiryti be atodairos — juk organizmas to nebereikalauja. Žinoma, kai turi šeimą, negali būti labai išrankus ir sau gamintis atskirai, tačiau esminiai mitybos pagal maisto netoleravimo testą principai labai sveiki. Ir jų laikausi“.

Atlygis už atkaklumą — ne tik nauja figūra. Svetlana prisipažįsta, kad tapusi lieknesnė lengviau jaučiasi, daugiau spėja, lengviau sukasi apie vaikus, įsėdusi į automobilį nesijaučia beviltiškai į jį netelpanti. Ir, aišku, smagu kurti naują garderobą: juk pati Svetlana siuvėja. „Pavasarį buvo vyro gimtadienis kavinėje, kas mane buvo seniai matęs, vos neapalpo išvydęs“.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"