Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Kaip lieknėja Diana

Trisdešimtmetė Diana peržengė Žvėryno natūralios medicinos centro slenkstį sverdama 120 kg. 170 cm ūgio mergina svorį kaupė nuo vaikystės — žingsnis po žingsnio, kilogramas po kilogramo. Ir ko tik Diana neišmėgino...

„Dietos apskritai ne man — nė vienos ilgiau kaip porą dienų neišlaikydavau“, — pasakoja Diana. Nieko nuostabaus — ji dirba virėja, o šios profesijos atstovės nuolat ragauja gaminamą maistą.

Į centrą Dianą atvedė matytos TV laidos ir kolegės pavyzdys: išmėginusi centre siūlomas paslaugas toji jau buvo patikėjusi jų efektyvumu.

Tradicinis maisto netoleravimo testas gerokai pakoregavo Dianos mitybą. Iš valgiaraščio buvo išbraukta mėsa (išskyrus vištieną), kiaušiniai, pieno produktai, bulvės, apelsinai, mandarinai (šiuos vaisius Diana itin mėgo ir valgydavo juos šventai įsitikinusi, kad maitinasi dietiškai). Tarp draudžiamų produktų atsidūrė kava, kepiniai, šokoladas ir kiti saldumynai.

Sudaryto valgiaraščio Diana itin sąžiningai laikėsi porą mėnesių, o pagrindinių meniu principų ji neišdavė iki šiol. Kai kurie anksčiau mėgti produktai buvo pamiršti: Diana visiškai atsisakė pomidorų, agurkų, dešrelių, itin retai valgo bulves.

Už tai buvo atlyginta. Šiandien Diana sveria 95 kg — ji numetė 25 kg per šešis mėnesius! Pirmuosius rezultatus mergina pajuto po 2-3 dienų, o po savaitės pasikeitimus pastebėjo ir aplinkiniai. Kadangi svoris krinta ir toliau, Diana tikisi dar labiau sulieknėti.

Tiesa, jai teko visiškai pakeisti garderobą. Bet kuri gi moteris pasakytų, kad jai tokie rūpesčiai nepatinka?

Diana išbandė ir žarnyno valymą — jai buvo atliktos keturios procedūros. Mergina įsitikinusi, kad ir jos padėjo atsikratyti antsvorio ir pridėjo geros savijautos. „Man lengviau vaikščioti, bėgioti, lipti laiptais. Patys galite įsivaizduoti — nebereikia nešioti papildomo 25 kg svorio. O štai energijos atsirado daugiau!“

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"