Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Į verslo susitikimą - energingas ir geros nuotaikos!

Panevėžietis Audrius Varis atsisakė savo mėgstamiausio gėrimo — alaus ir visai dėl to nesigaili. Nauja dieta per du mėnesius storuliui, svėrusiam 110 kilogramų, padėjo numesti net 22 kilogramus.

Numesti svorio ir sustiprinti sveikatą 32 metų įmonės vadovui pavyko apsilankius Vilniaus Žvėryno natūralios medicinos centre. Vyras skundėsi stuburo išvarža — keletą metų jį kamavo nugaros skausmai. Darėsi net sunku judėti, todėl būtinai reikėjo sulieknėti.

Pirmiausia A.Variui Žvėryno natūralios medicinos centre buvo ištirtas kraujas ir atliktas maisto nesuderinamumo testas, o toksinų ir parazitų padėjo atsikratyti kelios žarnyno valymo procedūros.

„Teko atsisakyti ne tik alaus. Griežta dieta uždraudė vartoti pieno produktus, saldumynus, rekomendavo valgyti mažiau mėsos, o dažniau rinktis žuvį, daržoves, kruopas“, – vardijo dar neseniai skaniai ir sočiai pavalgyti mėgęs A.Varis.

Vyras prisipažino, kad noras sulieknėti smarkiai pakeitė jo dienotvarkę. Anksčiau jis pietaudavo kavinėse, o dabar skuba namo, kur pasigamina sveikų ir suderintų maisto produktų patiekalų. Rūpintis taisyklinga mityba jam padeda žmona, kuri taip pat valgo tik griežtai atrinktus produktus.

Norėdama sustiprinti sveikatą, pagal Žvėryno natūralios medicinos centro specialistų rekomendacijas maitintis pradėjo ir A.Vario motina. Pagyvenusi moteris džiaugėsi greitai atsikračiusi virškinimo sutrikimų.

„Nors iš pradžių nepatiko pusryčiams kabinti košę, dabar kasdien su malonumu ją verdu, nes pripratau ir puikiai jaučiuosi. Ir alkis nebekamuoja, ir apie šaldytuvą kaip anksčiau nebesisukioju“, – juokėsi patenkintas A.Varis.

Staiga sulieknėjusį vyrą aplinkiniai sunkiai atpažįsta gatvėje. Kai kada žmonės susirūpinę klausia, ar šis nesusirgo, kad tiek svorio numetė. Tačiau jų abejonės gretai išsisklaido, nes A.Varis trykšta energija ir gera nuotaika.

„Tereikia noro, trupučio valios ir rezultatas maloniai nustebins ne tik aplinkinius, bet ir jus patį,“ — nusišypso vyras ir išskuba į verslo susitikimą.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"