Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Dovilė užsidirbo figūrą

Ir ne tik perkeltine prasme! Laikydamasi Žvėryno natūralios medicinos centre sudarytos mitybos plano 21 m. studentė Dovilė dirbo visą vasarą, kad galėtų sumokėti už maisto netoleravimo testą. Mergina pamačiusi reportažus, pasakojančius, kaip Žvėrymo natūralios medicinos centro specialistai padėjo atsikratyti antsvorio šou verslo dalyvei Ievai, nusprendė ir pati išbandyti šį naują metodą.

Atėjusi į centrą 174 cm ūgio Dovilė svėrė 105 kilogramus. Jai prasidėjo sveikatos bėdos: vargino dusulys, per didelis kraujospūdis, tindavo kojos, nuolat skaudėdavo galvą. Nuo vaikystės apkūnoka mergina nenuleido rankų: laikėsi visų dietų, kurias tik rado žurnaluose, sportavo, praktikavo liekninamąjį kvėpavimą (body flex).

Bet tik pradėjusi maitintis pagal centro sudarytą programą ji pamiršo, kas yra galvos skausmai!

Pagal maisto netoleravimo testo rezultatus Dovilei rekomendavo valgyti daržoves, daugelį vaisių, kas antrą dieną – žuvį. Tarp draudžiamų produktų – visų rūšių mėsa, išskyrus žąsieną. Beje, mėsytės, ypač šoninės, ir bulvių traškučių Dovilë labiausiai ilgėjosi pradėjusi maitintis pagal naująją sistemą.

Dovilė pabrėžia, kad nebuvo labai sunku: naktimis draudžiamo maisto nesapnuodavo, kaip būdavo laikantis visokio plauko dietų: „Nebadavau, tiesiog valgiau kitokį maistą nei buvau įpratusi. Net radau laiko pati gamintis valgį!“

Rezultatų ilgai laukti nereikėjo: jau pirmą savaitę mergina atsikratė 5 kg. Per keturias savaites – dešimties. Iš viso per penketą mėnesių ji numetė per 20 kg. Tiesa, iki trokštamo – 65 kg svorio dar reikia pasistengti. Bet centre ji išmoko esmines sveikos mitybos tiesas: negerti valgio metu; atidžiau rinktis maistą; sverti porcijas, kad nekiltų pagundos meluoti sau, jog beveik nevalgai, o tunki.

„Ketinu laikytis sistemos ir toliau: kai matau jos teikiamą naudą, nekyla noras kišti į burną bet ką. Nė už ką nenorėčiau, kad sugrįžtų buvęs svoris”, – sako Dovilė. Ir prideda, kad net numetusi 20 kilogramų visame mieste negalėjo rasti tinkamų džinsų. „Neįsivaizduoju, kaip rengiausi anksčiau...“

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"