Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

„Dovanų gavau naują kūną!“

„Atrodo, tarsi būčiau gavusi dovanų naują kūną. Anksčiau kasdien tekdavo kovoti su ligomis, o dabar kasdien jaučiuosi vis geriau”, — sako 36 metų Edita Matulevičienė. Nemenčinėje gyvenanti moteris skaičiuoja tirpte tirpstančius kilogramus ir baigia atsikratyti varginančių negalavimų — nugaros skausmų, alergijos, ją vis rečiau kankina astmos priepuoliai ir aukštas kraujospūdis.

Žvėryno natūralios medicinos centro specialistų pagalbą ji vadina stebuklu. Tuo tarpu medicinos centro vyr. gydytoja Jelena Tulčina sako, kad sėkmingas gydymas — pačios Editos valios ir pastangų rezultatas.

Žvėryno natūralios medicinos centre E.Matulevičienei buvo ištirtas kraujas ir atliktas maisto produktų nesuderinamumo testas. Šis tyrimas parodė, kad sveikata susirūpinusiai moteriai reikia atsisakyti net kai kurių kasdieniškų maisto produktų.

„Nustebau, sužinojusi, kad man kenkia ne tik saldumynai, bet ir paprasčiausia grikių košė, agurkai, kopūstai, pomidorai”, — prisimena E.Matulevičienė. Skaniai pavalgyti mėgusi moteris prisipaþino, kad priprasti prie naujos dietos buvo nelengva. Griežtai nustatytomis porcijomis ji galėjo valgyti vištieną, triušieną, strutieną, kai kurių žuvų. Iš daržovių jai tiko tik burokėliai ir kukurūzai. žolelių arbatą moteris saldino ne cukrumi, o medumi.

„Visus sunkumus užmiršau, kai tik pasijutau geriau. Anksčiau net iš namų negalėdavau išeiti be specialios kvėëpavimą lengvinančios pypkės, nes dažnai ištikdavo dusulio priepuoliai. Dabar kur kas lengviau ne tik kvėpuoti, bet ir judėti — nebeskauda nugaros, netinsta kojos. Skrajoju lyg ant sparnų”, — juokiasi dar neseniai 100 kilogramų svėrusi E.Matulevičienė.

Iki 70 kilogramų suplonėti pasiryžusi moteris džiaugiasi geru miegu, energija ir puikia nuotaika. Ji dėkoja likimui už dieną, kai užsuko į žvėryno natūralios medicinos centrą.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"