Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Atėmė kilogramų, pridėjo sveikatos

Giedrei Laugalienei — 33 metai. Sunku patikėti, kad 172 cm ūgio jauna moteris dar prieš pusę metų svėrė 115 kg. Per 6 mėnesius natūralios medicinos centre ji atsikratė 23 kg, toliau laikosi pagal Maisto netoleravimo testą sudarytos mitybos sistemos ir ketina numesti dar bent 20 kg!

„Porą savaičių buvo itin sunku, paskui – jau tik malonu: kai pamatai, kad svoris krenta, norisi dar griežčiau laikytis mitybos sistemos, – pasakoja Giedrė. – Pusryčiams valgydavau ką nors iš man leistų vaisių – bananą, nektariną; pietums – leistinų daržovių (pvz., pomidorų) ir vištienos ar žuvies (oto, tuno, karpio); vakarienei – kruopų košės. Tarp valgių gerdavau daug skysčių. Pradžioje lyg ir jausdavausi alkana, o dabar košės būna net per daug “.

Iškart po Maisto netoleravimo testo Giedrei buvo atliktos trys žarnyno valymo procedūros, suteikusios nepaprastą lengvumo jausmą, o po pirmosios savaitės naujosios mitybos tas jausmas įgavo realų pagrindą: svarstyklės rodė 3 kg mažiau! Dar po mėnesio rezultatą pastebėjo ir aplinkiniai, ėmė klausinėti, kas nutiko, kad ji taip lystanti.

„Kolegės vis sako atnešiančios senus vaizdo įrašus, kad galėčiau palyginti, kaip atrodžiau anuomet ir kaip – dabar. Norėčiau numesti dar 20 kg – dabar svoris krinta lėčiau, organizmą reikia išjudinti, kad vėl suaktyvėtų. Tačiau jau yra efektas, kurio negalėjau pasiekti jokiomis dietomis! Vadinasi, valios iš principo aš turiu, tik ankstesnė mitybos sistema man netiko... Be to, pagerėjo sveikata: gerdavau vaistus nuo skrandžio – dabar man jų nebereikia, lengviau vaikščioti – kartais net pamirštu turinti sąnario artrozę. Nieko nuostabaus: juk tokį maišą numečiau nuo pečių!“

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"