Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Ar burokėliai visuomet būna naudingi?

“Bėgau, lėkiau, skubėjau, o pasirūpinti savimi vis nebuvo laiko. Tino kojos, nuo aukšto kraujospūdžio dažnai svaigo ir skaudėjo galva, greitai pavargdavau, vis dažniau traukdavo prigulti ir pailsėti”, - tokią save prisimena 45 metų kaunietė Jūratė Slavinienė.

Dabarveikli moteris jaučiasi žvali ir energinga. Jėgas ir gerą nuotaiką vos per dumėnesius jai susigrąžinti padėjo Vilniaus Žvėryno natūralios medicinos centrospecialistai. Šiame centre moteris ne tik sustiprino sveikatą, bet ir numetė 27kilogramus antsvorio.

“Kojų tinimas atslūgo, kai tik man buvo atliktas žarnyno valymas — atsikračiau ilgus metus organizme kauptų šlakų, toksinų ir parazitų. Svoris pradėjo kristi pradėjus laikytis specialios dietos”, - pasakojo J.Slavinienė, geriau pasijutusi jau po pirmųjų procedūrų Žvėryno natūralios medicinos centre.

Kokio maisto pacientei reikia atisakyti, medikai nustatė, ištyrę jos kraują ir atlikę maisto produktų nesuderinamumo testą. Paaiškėjo, kad moters organizmas netoleravo net daugumos kasdieniškų produktų — pieno, duonos, bulvių, mėsos. Teko atsisakyti salotų, pipirų, apelsinų, migdolų, burokėlių. Be baimės, kad pakenks sau nedideliais kiekiais ji galėjo valgyti strutieną, džiovintas slyvas, troškintus baklažanus, alkį slopino ryžių, kukurūzų košėmis.

“Mano valgiaraštis labai susiaurėjo, tačiau atsisakyti įprasto maisto nebuvo sunku. Sudėtingiausia — išmokti planuoti savo laiką — pasigaminti valgį, susiruošti ryšulėlį, neštis jį į darbą ir laiku pavalgyti”, - pasakojo nuolatos krūvą reikalų turinti kaunietė. Ji prisipažino, kad anksčiau mitybai neteikė beveik jokio dėmesio — kartais ką nors užkąsdavo stovėdama prie šaldytuvo ir vėl skubėdavo prie darbo.

Sulieknėjusi ir išgražėjusi J.Slavinienė pagaliau atrado laiko sau. “Džiaugiuosi, kad natūralios medicinos metodai padeda surasti tikrąją negalavimų priežastį ir gydo bei stiprina visą organizmą, o ne vien slopina ligos simptomus”, - sakė daugiau nei dešimt metų silpna sveikata besiskundusi, o dabar išgijusi moteris.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"