Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Antsvoris

Noriu tilpti į jaunystės sijoną

„Kai kasdien į veidrodį žiūri — ne taip baisu, bet kai pamačiau save televizoriaus ekrane, pasakiau: „Šumilaite, tai jau antiestetiška“, - prisimena impulsą, paskatinusį susirūpinti savo sveikata ir figūra, aktorė ir režisierė Hana ŠUMILAITĖ.

Kilogramus iškeitė į sveikatą

44 m p. Elvyra iš Anykščių prisimena liesutė buvusi iki kokių šešerių. O paskui kilogramai kaupėsi kaip pašėlę - mokslų metai padovanojo 75, vėliau 80. Kūdikių gimimas pridėdavo dar po trisdešimt kilogramų. Gydytoja, priėmusi antrą gimdymą, perspėjo, kad tolimesnis pilnėjimas yra mirtinai pavojinga ne tik sveikatai, bet ir gyvybei.

Lieknėti...dėl kitų

Grožio specialistai tikina, kad rūpintis savimi reikia ne dėl kitų, o pirmiausia dėl savęs. 48 metų siuvėjai p. Aušrai Gelažanskienei šis receptas negaliojo. Ji atsikratė antsvorio pirmiausia dėl kitų, nes moteris yra vienintelė didelės šeimos maitintoja, kuri turi pasirūpinti nesveikuojančia mama ir vyru, bei vaikais.

Žymus dirigentas surado sveikatos formulę

Lietuvoje nuo nutukimo kenčia kas antras vyresnio amžiaus žmogus. Džiugina tai, jog vis daugiau žmonių, tarp jų ir žinomų visuomenėje, siekia savo sveikatos ir grožio problemas spręsti natūraliais metodais. Žymus choro dirigentas ir pedagogas, Balio Dvariono mokyklos jaunimo choro vadovas Raimondas Katinas pasakoja, jog Žvėryno natūralios medicinos centre atsidūrė iš nevilties, išbandęs daugybę metodų, galiausiai nusprendė gydytis čia.

Prie buvusio svorio negrįš

32 m. šilutiškė kirpėja p. Judita Brazienė šiandien sveria 80 kg. Per aštuonis mėnesius ji atsikratė trečdalio savo svorio, t.y. 40 kg ir tikina, kad nė už ką negrįšianti prie senojo. Ji ketina numesti dar 10 kg.

Sudie antsvoriui ir galvos skausmui

28 m. p. Daiva iš Ignalinos nė nepastebėjo, kaip užsiaugino antsvorį. 170 cm ūgio moteris svėrė 106 kg. Ji nebijo prisipažinti, jog didelis svoris ją kamavo dėl netaisyklingos mitybos.

39 kilogramai – kaip nuo žąsies vanduo

Šiandien 35 metų širvintiškė p. Edita Urbanoviničienė sveria 92 kg. Ar tai daug? Vos prieš pusmetį ji svėrė 39 kg daugiau, skundėsi galvos, pilvo, kepenų skausmais, atsirandančiais tarsi be priežasties, dažniausiai užvalgius rūkyto ar kepto maisto; padidėjusiu kraujospūdžiu, tino kojos, buvo sunku vaikščioti....

Lieknėsiu, kiek norėsiu

33 metų Daiva per 8 mėnesius atsikratė 70 kilogramų antsvorio ir ligų maišelio. Ji sako, kad ketina atsikratyti dar 40 kg — ir tuo nė kiek neabejoji, sužinojęs jos istoriją! 166 cm ūgio Daiva nuo vaikystės buvo apkūni — trečioje klasėje mergytė svėrė 66 kg, baigdama vidurinę — jau šimtą. O sulaukus 30-mečio prasidėjo depresija.

Jūratė saldumynų nebenori

28 metų vadybininkė Jūratė ištisus metus dirbo labai įtemptą darbą, o atsipalaiduodavo šokolado plytele. Tokio gyvenimo būdo rezultatai - per metus 30 kg anstvoris! Aišku, savo pačios atvaizdas veidrodyje jai negalėjo patikti, be to, ėmė šlubuoti sveikata. „Nenorėjau su tuo susitaikyti, tad pradėjau sportuoti, tačiau greitų rezultatų nebuvo... Supratau, kad turi keisti mitybos įpročius“.

Dovilė užsidirbo figūrą

Ir ne tik perkeltine prasme! Laikydamasi Žvėryno natūralios medicinos centre sudarytos mitybos plano 21 m. studentė Dovilė dirbo visą vasarą, kad galėtų sumokėti už maisto netoleravimo testą. Mergina pamačiusi reportažus, pasakojančius, kaip Žvėrymo natūralios medicinos centro specialistai padėjo atsikratyti antsvorio šou verslo dalyvei Ievai, nusprendė ir pati išbandyti šį naują metodą.

Niekada ne per vėlu

Dalia šiandien džiaugiasi sveikata. Pastaruosius penkerius metus ji skundėsi sąnarių, o dvejus trejus – galvos skausmais, bet dabar ji nuoširdžiai laiminga, pajutusi, jog skausmas – nebe nuolatinis jos palydovas. Muzikos mokykloje dirbanti moteris gailisi tik dėl vieno – kad taip vėlai kreipėsi į žvėryno natūralios medicinos centrą. Beje, prie pagerėjusios sveikatos ji gavo ir papildomą, bet ne mažiau vertingą prizą: per 4 mėn. atsikratė bemaž 30 kilogramų.

Ko verta gera figūra

21 metų studentė Ina antsvorį augino pamažu. Kai susigriebė, paaiškėjo, kad 153 cm ūgio mergina sveria nei daug, nei mažai – 72 kg. Kovos priemonės buvo standartinės: populiarios dietos, mėginimai sportuoti. Kilogramai, kurių pavykdavo atsikratyti ribojant save, vėl sugrįždavo.

Sveika ir liekna

32 metų medikė Lina į žvėryno natūralios medicinos centrą atėjo pirmiausia dėl sveikatos, kai sužinojo serganti II tipo cukriniu diabetu, tai yra tokiu, kokiu susergama dėl netaisyklingos mitybos. „Suvokiau, kad vaistus teks gerti visą gyvenimą, tad kepenų ir inkstų pakenkimai anksčiau ar vėliau – neišvengiami, o šito aš nenorėjau“...

Energingos Jurgitos triumfas

Nešiodama pirmą kūdikį 24 metų klaipėdietė Jurgita vargo nematė – priaugtas svoris po gimdymo lengvai ištirpo. O štai susilaukusi antrojo vaikelio ji svėrė 100 kilogramų. Dietos, papildai nepadėjo! Svoris ją vargino, blogėjo savijauta. Moteris duso, skundėsi dideliu kraujospūdžiu. O svarbiausia – dvejus metus beveik nekėlė kojos iš namų.

Ideali figūra idealiai pacientei

Šiandien niekas nepasakytų, kad vilnietei Muzikos akademijos dėstytojai Ilonai — keturiasdešimt metų ir ji — trijų vaikų mama! Kitaip ji atrodė prieš dvejus metus, kai sirgo sinusitu, saujomis gėrė antibiotikus ir hormoninius vaistus, buvo stora, ligota ir nelaiminga. Tačiau moteris nenorėjo susitaikyti su mintimi, kad liga gali trukdyti baigti mokslus.

Valingoji Vilima

Vilimą į Žvėryno natūralios medicinos centrą pirmiausia atvedė sveikatos problemos. Estetika parūpo tik vėliau. Labai skaudėo kojos, tirpo rankos, bloga buvo viso kūno savijauta, kad ir ką suvalgytų, pykino, pūtė pilvą.

Moteris baltais drabužiais

Būtent balti ir raudoni rūbai pakeitė Ilonos spintoje tradicinį juodą storulių garderobą. Niekuo nuostabaus: nešiojusi 52 dydį ji šiandien drąsiai perka vos ne dešimt dydžiu mažesnius drabužius! Sunku patikėti, kad prieš keletą mėnesių Ilona svėrė 100 kg. „Laikausi dietos ir svoris krenta. Vos pradedu valgyti kaip anksčiau kilogramai sugrįžta ir dar kelis „draugus" atsiveda.

Kiek norėsiu, tiek ir sversiu!

Ingai — 25 metai, ūgis 1,71 m, svoris — 66 kg. Sunku patikėti, kad vos prieš penketą mėnesių ji svėrė 23 kg daugiau!

Mėginimas, kuris nemelavo

31 metų Jolantos drabužinėje vis dar kabo jos senieji drabužiai — kad pati nepamirštų laikų, kai vietoje palaidinės vilkėdavo palapinę — atėjusi į Žvėryno natūralios medicinos centrą moteris svėrė 115 kg.

Lengvu žingsniu per pasaulį

Liviją antsvoris vargino nuo penkiolikos metų. „Iki penkioliktojo gimtadienio augau pas močiutę kaime, dirbau visus ūkio darbus — fizinio krūvio netrūko. Paskui mama parsivežė į miestą, pasikeitė maistas, krūvis, galų gale — neliko senų draugų, O ką darai sėdėdamas namie — valgai... Laikausi dietos — lieknėju.

Sugrąžintas būties lengvumas

Trisdešimt vienų metų verslininkė Natalija puikiai žino savo optimalų svorį: 55-60 kilogramų. „Susilaukusi kūdikio svėriau 48 kilogramus, todėl turėjau su kuo palyginti tą nepaprastą lengvumo jausmą. Ir neseni mano 78 kilogramai man atrodė be galo daug. Apkūniems žmonėms visada trūksta energijos. O jos tiek daug reikia!“, — dėsto Natalija priežastis, atvedusias ją į Žvėryno natūralios medicinos centrą.

Raimonda turi draugų

Žinoma, kad tai svarbiausia, kai tau — dešimt metų, visada buvai tokia stora, kad su tavimi niekas nenorėjo draugauti ir vadino dikė (storoji). O kur dar ligos — skaudama gerklė, gripas, kosulys ir dusulys... Ne vieną mėnesį per metus Raimonda praleisdavo ligoninėje, o likusį laiką krimsdavosi nenorinti eiti į mokyklą. Ir... „užkąsdavo“ sielvartą skanumynais.

Norite sulieknėti? Nedelskite!

Ji žino — mat visą gyvenimą kovojo su antsvoriu. Dietos būdavo nuobodžios — paprastai ištvermės užtekdavo kelioms dienoms. Kreiptis į Natūralios medicinos centrą Rasą sugundė draugas, pareiškęs, kurių galų ji nešiojanti tuos nereikalingus lašinius ir padėjęs po ranka centro telefonus.

Kova už linijas

Ponia Rita prisipažįsta, kad į Žvėryno natūralios medicinos centrą ją atvijusios estetinės problemos... Tiesa, ji niekada nebuvo labai lieknutė — greičiau dailiai ir patraukliai apkūni, kaip Renesanso dailininkų modeliai. Tačiau pasipylę pametinukai apdovanojo mamą papildomais kilogramais...

Ieškojo sveikatos - gavo figūrą

Keturiasdešimt vienų metų klaipėdietei Stasei reikia ne tik prie rašomojo stalo pasėdėti, bet ir nemažai pabėgioti... Šiandien pasitempusios ir sportiškos vadovės gatvėje neatpažįsta seniai nematyti pažįstami, vyras juokauja turįs naują žmoną.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"