Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Alergijos gydymui

Alerginių reakcijų: šienligės, alerginio rinito, alerginio dermatito, bronchinės astmos, alergijos gyvūnų plaukams, vaistams, maistui, vabzdžių įkandimui atsiradimo priežastis - nusilpusi imuninė sistema ir užterštas organizmas. 

Mes siūlome unikalų metodą alergijos gydymui - maisto netoleravimo tyrimą Prime Test dėl kurio jau keliasdešimt tūkstančių pacientų išsivadavo iš įvairiausių alerginių ligų. 

Tyrimo metu tyriame 150 arba 200 maisto produkus, ištyrus ir atsisakius netinkamų maisto produktų limfocitų daugėja, sustiprėja imunitetas.

Atsižvelgiant į tyrimo rezultatus, kurie rodo, kaip organizmas toleruoja vieną ar kitą produktą, sudaromas individualus valgiaraštis 2-3 mėn. laikotarpiui. Priklausomai nuo paciento būklės, dieta koreguojama po 1-3 mėn. 

Jeigu jos laikomasi į organizmą su maistu nepatenka alergenai, imuninė sistema nebeturi kovoti su šalutiniais virškinimo produktais, ji atlieka tiksavo darbą, t.y. kovoja su virusais, bakterijomis, vėžinėmis ląstelėmis. Nustatant mitybos programą pagal Maisto netoleravimo testo Prime Test rezultatus pašalinama ligos priežastis, o ne slopinami simptomai. 

Gydymo programos rezultatas - iš organizmo dingsta priežastys, provokuojančios alerginių reakcijų atsiradimą, nes alergija - tai mūsų kūno “prašymas” keisti mitybos įpročius bei gyvenimo būdą.Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"