Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Programa 90 dienų

Ar sutiktumėte leistis į kelionę, kurios metu patobulėtumėte fiziškai ir dvasiškai: atsikratytumėte nereikalingų kilogramų, išspręstumėte sveikatos problemas, užsikrėstumėte pozityvia nuotaika, o kiekvieną rytą jaustumėtės žvalūs, energingi ir kupini meilės gyvenimui? Mes siūlome leistis į tokią kelionę kartu! 90 dienų, kurios, pažadame, pakeis Jūsų gyvenimą. Išdrįskite žengti pirmą žingsnį.

90 dienų, kurios pakeis Jūsų gyvenimą


Programa 90 dienų


PIRMAS ŽINGSNIS

Pats laikas suvokti, kad tinkamiausias metas pradėti gyvenimą iš naujo yra DABAR. Ne rytoj, ne Naujųjų metų išvakarėse ir ne tada, kai liga prikaustys Jus prie lovos. DABAR. Šią akimirką. Niekada nebus tinkamesnio laiko už dabartinį.


ANTRAS ŽINGSNIS
Paskambinkite mums. „Žvėryno natūralios medicinos centre“ dirbantys specialistai išklausys Jūsų problemas ir norus bei pateiks detalų konkrečių veiksmų planą. O svarbiausia, mes būsime kartu visos kelionės metu: patarsime, palaikysime už rankos, kad nesukluptumėte ir stropiai dirbsime Jūsų sveikatos, grožio ir puikios savijautos labui.

TREČIAS ŽINGSNIS
Konsultacija. Jos metu mūsų gydytojui nurodysite savo sveikatos sutrikimus ar fizinius trūkumus. Specialistas Jums išsamiai papasakos apie mūsų centre taikomą gydymo metodiką, nustatys Jūsų fizinę būklę, sveikatos sutrikimų priežastis ir pažers konkrečius patarimus, sudarys gydymo programą.

KETVIRTAS ŽINGSNIS
Maisto netoleravimo testas (MNT). „Žvėryno natūralios medicinos centre“ atliekamas vienintelis Lietuvoje maisto netoleravimo testas, nustatantis, kurie maisto produktai netinka Jūsų imuninei sistemai. Šios metodikos tikslas – išsiaiškinti ir pašalinti negalios priežastį, o ne slopinti jos požymius. Atlikus testą, išsamios gydytojo konsultacijos metu sudaromas valgiaraštis iš Jums tinkančių produktų, kurie nežaloja Jūsų imuninės sistemos ir išsaugo energiją, kurią organizmas švaisto virškindamas bendrą Jūsų organizmo sistemą ardančius maisto produktus. 

PENKTAS ŽINGSNIS
Detoksikacija. Užterštas šlakais, silpnas ir nejudrus žarnynas yra daugelio ligų, negalavimų ir antsvorio priežastis. Nesuvirškinto maisto likučiai išskiria toksinus, kurie per kraujotakos sistemą pasklinda po visą kūną ir pažeidę kitus organus sukelia intoksikaciją (apsinuodijimą). Po detoksikacijos išvalytas organizmas sėkmingai apdoros Jūsų imuninei sistemai tinkančius produktus, todėl maisto likučiai nebenuodys Jūsų organizmo. 

ŠEŠTAS ŽINGSNIS
Homeopatija. Vegetatyvinis rezonansinis testas leidžia tiksliai nustatyti dabartinę viso Jūsų organizmo būklę ir sveikatos problemas, apie kurias galbūt net neįtariate. Šio metodo pagalba tiriama Jūsų imuninės endokrininės sistemos būklė, hormonų pusiausvyros sutrikimai, įvairūs uždegimai, nervų sistemos pažeidimai, ginekologinės ligos, vitaminų ir mikroelementų trūkumas ir kitos problemos. Gavus testo rezultatus nedelsiant paruošiami homeopatiniai vaistai, tinkantys būtent Jūsų sveikatos problemoms šalinti.

SEPTINTAS ŽINGSNIS
Valgiaraščio korekcija. Jau nuėjote pusę kelio geros savijautos link: švarus žarnynas lengvai virškina sveiką ir Jums tinkantį maistą, o paskirti homeopatiniai vaistai stiprina ir atstato organizmą. Dabar atėjo laikas susitikti su gydytoju ir pasitikrinti, ką per šį laiką pasiekėte. Konsultacijos metu aptarsite tikslą, kurio siekiate ir įvertinsite pasiekimus. Priklausomai nuo dabartinės organizmo būklės, bus koreguojamas Jūsų individualus valgiaraštis, kuris buvo sudarytas po maisto netoleravimo testo.

AŠTUNTAS ŽINGSNIS
Manualinė terapija. Procedūros metu kvalifikuotas specialistas tam tikrais rankų judesiais atkuria stuburo slankstelių, su jais susijusių raumenų bei sąnarių sistemos biomechaniką ir numalšina skausmus bei pašalina daugybę kitų negalavimų. Po procedūros atkurta taisyklinga sąnario ar slankstelio biomechanika grąžins Jums judesių laisvumą.

DEVINTAS ŽINGSNIS
Kontaktinis apsilankymas. Šios konsultacijos metu su gydytoju aptarsite per 90 dienų pasiektus rezultatus, gausite naudingų patarimų, kaip išlikti sveikam ir išsaugoti tai, ką pasiekėte.
Štai ir viskas. Sveikiname! Ar kada būtumėte įtarę, kad Jums bus suteiktas šansas leistis į tokią visapusiškai naudingą kelionę? Jei vienam nedrąsu, į kompaniją pasikvieskite artimą žmogų - juk kuo daugiau keliautojų, tuo lengviau įveikiama kalno viršūnė.

Kodėl verta rinktis būtent mus?
Esame pirmoji Baltijos šalyse natūralios medicinos klinika, vienintelė siūlanti unikalią ir itin efektyvią gydymo sistemą. 

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"